4607M-901-103LF
制造商零件编号:
4607M-901-103LF
制造商/品牌:
Bourns, Inc.
部分描述:
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 7SIP
制造商 :
Bourns, Inc.
产品分类 :
电容器网络、阵列
Capacitance :
10000pF
Circuit Type :
Bussed
Dielectric Material :
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Capacitors :
6
Package / Case :
7-SIP
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.701" L x 0.150" W (17.80mm x 3.81mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
4607 Keystone Electronics Corp. 7,010 CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN