4610M-901-472LF
制造商零件编号:
4610M-901-472LF
制造商/品牌:
Bourns, Inc.
部分描述:
CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 10-SIP
制造商 :
Bourns, Inc.
产品分类 :
电容器网络、阵列
Capacitance :
4700pF
Circuit Type :
Bussed
Dielectric Material :
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Capacitors :
9
Package / Case :
10-SIP
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
1.000" L x 0.150" W (25.40mm x 3.81mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A