L70-324-140
- 制造商零件编号:
- L70-324-140
- 制造商/品牌:
- Rosenberger
- 部分描述:
- CABLE ASSY SEMI-RIGID RPC 1.35MM
- 库存:
- 10
- 制造商 :
- Rosenberger
- 产品分类 :
- 同轴电缆 (RF)
- 1st Connector :
- 1.35mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 1.35mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- UT-047-TP
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 109 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.512" (140.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 1.35mm to 1.35mm