CMR-12062S-67
制造商零件编号:
CMR-12062S-67
制造商/品牌:
CUI Devices
部分描述:
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 117DB
制造商 :
CUI Devices
产品分类 :
音箱
Efficiency - dBA :
117.00
Efficiency - Testing :
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
450Hz
Frequency Range :
300 Hz ~ 7 kHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
30 mW
Power - Rated :
20 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
Technology :
Magnetic
Termination :
Spring Type
Type :
Receiver
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE