CL-SB-22B-12T
制造商零件编号:
CL-SB-22B-12T
制造商/品牌:
Nidec Components
部分描述:
SWITCH SLIDE DPDT 200MA 12V
制造商 :
Nidec Components
产品分类 :
滑动开关
Actuator Length :
2.00mm
Actuator Type :
Standard
Circuit :
DPDT
Contact Finish :
Gold
Contact Material :
Copper
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
200mA (DC)
Features :
Mounting Type :
Surface Mount, Right Angle
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switch Function :
On-On
Termination Style :
Gull Wing
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
12 V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • NKK Switches
    SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 28V
  • NKK Switches
    SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 28V
    SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
    SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V
    SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 28V