A165W-A3MR-24D-2
制造商零件编号:
A165W-A3MR-24D-2
制造商/品牌:
Omron Automation
部分描述:
SWITCH SELECT 3POS DPDT 5A 125V
库存:
7
制造商 :
Omron Automation
产品分类 :
选择开关
Circuit :
DPDT
Current Rating (Amps) :
5A (AC), 3A (DC)
Features :
Bezel - Square
Illumination :
Illuminated
Illumination Type, Color :
LED, Red
Illumination Voltage (Nominal) :
24 VDC
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
3
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 16.00mm Dia
Product Status :
Active
Switch Function :
On-On-On
Termination Style :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
Standard
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
30 V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
A165 Interlight 5,339 Replacement for Exell Battery A1
A165 ALKALINE 7.5V BATTERY EN165A, PC165 Interlight 5,273 Replacement for Exell Battery A1