DRC3R40A400
制造商零件编号:
DRC3R40A400
制造商/品牌:
Sensata Technologies
部分描述:
REV 400V 7.6A 230 VAC NO AUX
制造商 :
Sensata Technologies
产品分类 :
接触器(固态)
Circuit :
3PST-NO (3 Form A)
Load Current :
7.6 A
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Output Type :
AC
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
208 ~ 265VAC
Voltage - Load :
48 ~ 415V