DRC3R40B400
制造商零件编号:
DRC3R40B400
部分描述:
REV 400V 7.6A 120 VAC NO AUX
Load Current :
7.6 A
Voltage - Input :
90 ~ 140VAC
Voltage - Load :
48 ~ 415V