DR2260D30VRJ
制造商零件编号:
DR2260D30VRJ
制造商/品牌:
Sensata Technologies
部分描述:
RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
制造商 :
Sensata Technologies
产品分类 :
接触器(固态)
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
30 A
Mounting Type :
DIN Rail
Output Type :
AC
Package / Case :
SSR with Integrated Heat Sink
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal, Spring Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 ~ 600V