SSC800-25-24
制造商零件编号:
SSC800-25-24
制造商/品牌:
Sensata Technologies
部分描述:
RELAY SSR HV DC 800VDC 25A 24V
制造商 :
Sensata Technologies
产品分类 :
接触器(固态)
Circuit :
SPST-NO (1 Form A)
Load Current :
25 A
Mounting Type :
Chassis Mount
Output Type :
DC
Package / Case :
Hockey Puck
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
20 ~ 28VDC
Voltage - Load :
0 ~ 800V