FS48-023-C2
制造商零件编号:
FS48-023-C2
制造商/品牌:
Triad Magnetics
部分描述:
PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH
制造商 :
Triad Magnetics
产品分类 :
电力变压器
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 46mA, Series 23mA
Height - Seated (Max) :
23.80mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
1.1VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
34.93mm L x 28.58mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
4200Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 24V, Series 48V
Weight :
0.17 lb (77.11 g)
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    FIXED IND 70.05UH 9.7A 24MOHM TH
    FIXED IND 500MH 300MA 30OHM CHAS
    FIXED IND 1H 240MA 50 OHM CHASS
    FIXED IND 10H 90MA 270 OHM CHASS
    FIXED IND 320MH 600MA 10 OHM