JG22-0.5EH
- 制造商零件编号:
- JG22-0.5EH
- 制造商/品牌:
- Jensen Global Inc.
- 部分描述:
- 22G 0.5" EAR STYLE TIP ID .018"
- 制造商 :
- Jensen Global Inc.
- 产品分类 :
- 点胶设备 - 吸头、喷嘴
- Color :
- Black
- Gauge :
- 22
- Inner Diameter :
- 0.018" (0.46mm)
- Number of Pieces :
- 1000
- Outer Diameter :
- 0.028" (0.71mm)