RV24-5RD-MMCX
- 制造商零件编号:
- RV24-5RD-MMCX
- 制造商/品牌:
- TE Connectivity Laird
- 部分描述:
- RF ANT 2.4GHZ WHIP RA MMCX 18"
- 制造商 :
- TE Connectivity Laird
- 产品分类 :
- 射频天线
- Antenna Type :
- Whip, Right Angle
- Applications :
- Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.485GHz
- Gain :
- 5.5dBi
- Height (Max) :
- 7.756" (197.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W