MA-12DP10C3
制造商零件编号:
MA-12DP10C3
制造商/品牌:
Omron Automation
部分描述:
SENSOR REED SWITCH NC CBL LEADS
制造商 :
Omron Automation
产品分类 :
互锁开关
Actuator Type :
Non-Contact
Approval Agency :
CE, cULus
Circuit :
SPST-NC
Conduit Thread Size :
Current Rating (Amps) :
1A (DC)
Features :
Holding Force :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
7 ~ 12mm
Must Release :
12 ~ 25mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Cable Leads
Type :
Magnetic
Voltage - Supply :
Voltage Rating :
30VDC
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
MA-1 Curtis Industries 9,104 CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT
MA-10 Curtis Industries 9,615 CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.5"