HSMR-CL25
制造商零件编号:
HSMR-CL25
制造商/品牌:
Broadcom
部分描述:
LED BLUE DIFFUSED CHIP SMD
制造商 :
Broadcom
产品分类 :
LED 指示 - 离散
Color :
Blue
Configuration :
Standard
Current - Test :
5mA
Features :
Height (Max) :
0.25mm
Lens Color :
White
Lens Size :
1.10mm x 0.80mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
18mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.60mm L x 0.80mm W
Supplier Device Package :
Chip LED
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V