CLA50R2C
制造商零件编号:
CLA50R2C
制造商/品牌:
ChromeLED
部分描述:
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
库存:
50
制造商 :
ChromeLED
产品分类 :
LED 指示 - 离散
Color :
Red
Configuration :
Standard
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
8.70mm
Lens Color :
Lens Size :
5.00mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
3000mcd
Mounting Type :
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
20°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.1V
Wavelength - Dominant :
Wavelength - Peak :
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.51" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.20" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.30" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL GRN 10SMD