0805WBD8120S01
制造商零件编号:
0805WBD8120S01
制造商/品牌:
BNDLIGHT
部分描述:
LED WHITE CLEAR 0805 SMD
制造商 :
BNDLIGHT
产品分类 :
LED 指示 - 离散
Color :
White
Configuration :
Standard
Current - Test :
10mA
Features :
Height (Max) :
0.80mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
2.00mm x 1.20mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
450mcd
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.00mm L x 1.25mm W
Supplier Device Package :
2012
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V
Wavelength - Dominant :
455nm
Wavelength - Peak :
460nm
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
0805 030 S3B0 271 K CTS Corporation 9,808 CAP CER 270PF S3B
0805 030 S3B0 271 KLF CTS Corporation 7,065 CAP CER 270PF S3B
0805 030 S3B0 331 K CTS Corporation 7,085 CAP CER 330PF S3B
0805 030 S3B0 331 KLF CTS Corporation 8,505 CAP CER 330PF S3B