CSM28IR880CG
制造商零件编号:
CSM28IR880CG
制造商/品牌:
ChromeLED
部分描述:
LED IR CLEAR GULL WING SMD
制造商 :
ChromeLED
产品分类 :
LED 指示 - 离散
Color :
Infrared
Configuration :
Current - Test :
20mA
Features :
Height (Max) :
3.30mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.80mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, Gull Wing
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.15mm L x 2.40mm W
Supplier Device Package :
2-SMD
Viewing Angle :
20°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.4V
Wavelength - Dominant :
Wavelength - Peak :
880nm
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.51" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.20" SGL YLW 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.30" SGL AMB 10SMD
    DISPLAY 7SEG 0.28" SGL GRN 10SMD