KDA-121OB-18079S-A
- 制造商零件编号:
- KDA-121OB-18079S-A
- 制造商/品牌:
- Kyocera Display
- 部分描述:
- TFT, 1280X800, 12.1", AWV, OPTIC
- 制造商 :
- Kyocera Display
- 产品分类 :
- LCD、OLED、图形
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- Diagonal Screen Size :
- 12.1" (307.34mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 1280 x 800
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- I²C, LVDS, USB
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Capacitive
- Viewing Area :
- 268.12mm W x 170.20mm H