GEN4-ULCD-24PT
制造商零件编号:
GEN4-ULCD-24PT
制造商/品牌:
4D Systems
部分描述:
DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
制造商 :
4D Systems
产品分类 :
LCD、OLED、图形
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
2.4" (60.96mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
240 x 320
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, Parallel, TTL
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
36.70mm W x 49.00mm H