GEN4-ULCD-43D-SB
制造商零件编号:
GEN4-ULCD-43D-SB
部分描述:
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Dot Pixels :
480 x 272
Interface :
Parallel/Serial
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H