SK-GEN4-43D
制造商零件编号:
SK-GEN4-43D
制造商/品牌:
4D Systems
部分描述:
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
制造商 :
4D Systems
产品分类 :
LCD、OLED、图形
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, SPI, TTL
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H